O nás

 

graf

ROGORE s.r.o. je specializovaná společnost na správu a poradenství v oblasti energií. 

Poradenství a správa energií spočívá v dlouhodobé profesionální péči o zákazníka, kterého provázíme možnostmi trhu v dodávce elektřiny/zemního plynu, ale také aktivní práce s distribuční částí elektřiny. 

Zákazníkovi pomáháme s výběrem toho pravého dodavatele elektřiny a zemního plynu.
Tento výběr přitom není jednoduchý, protože český energetický trh je přehlcen velkým množstvím dodavatelů a ne každý je vhodný právě pro naše zákazníky, klienty.

Proto jsme si stanovili několik parametrů, které musí dodavatelé splňovat.

Pro každého z nás je důležitá cena, která rozdělí dodavatele na drahé a levné dodavatele. Cenu nám umí vyhodnotit a nabídnout např. internetová kalkulačka. Položme si však otázku, jsou objektivní, dá se jim věřit, upřednostňují nějakého dodavatele,...?

Je však důležitá jen cena?
Cena je jeden z ukazatelů, které musí každý zákazník brát do úvahy, když se odhodlá sjednat Smlouvu o dodávkách elektřiny/plynu nebo Smlouvu o sdružených službách dodávky elektřiny/plynu.

Musíme si uvědomit, že uzavíráme smlouvu. Smlouvu, která nám umožňuje odebírat elektřinu a zemní plyn, avšak tato smlouva nás také zavazuje k dodržování pravidel, které jsou pojmenovány ve smluvním ujednání a obchodních podmínách. Tyto podmínky však mohou být nevýhodné, omezující a jednostranně sepsané ve prospěch dodavatele, a to na náš úkor.

Je však důležitá jen cena, obsah smlouvy a obchodní podmínky?
Pokud nám někdo něco nabízí, prodává, pak s námi komunikuje velice aktivně, slušně.

Jak s námi však komunikuje poté, co nás získal jako zákazníka?
Toto je další pohled, který nám pomáhá oddělit kvalitního dodavatele od nekvalitního. Sepsáním slouvy jsme si zakoupili také služby. Služby kvalitního dodavatele nás nezatěžují, ale pomáhají nám. Víme, že když něco potřebujeme (upravit způsob plateb, zaslat mimořádné vyúčtování, provést přepis odběrného místa apod.), pak nám ve všem poradí a udělá maximum pro zajštění veškérého komfortu. 

Neznamená to však, že kamenná pobočka v místě mého bydliště je zárukou kvalitní komunikace a služeb. Někteří dodavatelé komunikují lépe a pro mne srozumitelně, jiní hůře a někteří špatně.

Na komunikaci a předávání pravdivých, jasných a profesionálních informací klademe obrovský důraz.

Cenu, smluvní ujednání s obchodními podmínkami, služby a komunikaci se zákazníkem doplňuje etický kodex dodavatele.

ROGORE s.r.o. Vám však nabízí mnoho dalšího, které oceníte díky profesiálnímu přístupu.

A takto si představujeme poradenství a správu Vašich energií.

Svěřte Vaše energie ROGORE!