Web

Jedinečné výročí

Kdopak by se netěšil, když si párkrát do roka může vyhodit z kopýtka. Párkrát? Ptáte se. Narozeniny máme snad jen jednou v roce ne?

My sami ano. Ale je tu manželka, děti, houf příbuzných a ty přece nenecháme nahlížet přes plot, když víme, že nás pak pozvou také. Tak vidíte, není to záležitost jen jednou do roka.

dort

Zábava na oslavu narozenin se také ovšem musí umět zařídit. Pokud slaví jen parta chlapů, kteří za dva dny vypijí tolik alkoholu, co normální člověk za půl roku, asi nebude problém. Navezou se dvě, tři cisterničky s rumem a jedna s pivem a jedéééééééééééééém…

Slaví-li ovšem manželka nebo děti, tak to bude asi o trošku složitější. Děti alkohol nepijí, tedy, ehm, jak které, a ženy jsou vybíravé. Připravit oslavu pro ně může neznalému dosti pohnout žlučí, nebo se také může ocitnout v péči psychiatra. Protože to bude tamto a ono nééé, tamto a ono jooo, ale druhý den zase nééé a joooo a dotyčného organizátora vezou za chvíli na boží pole. To, aby člověk raději neriskoval něco podobného připravovat. A přitom je řešení poměrně jednoduché.

To, co bude bavit jak ženy, tak děti, jakožto i starce a babičky je přece kouzelnické vystoupení. To baví kdekoho, kdejakou generaci i pohlaví. S pozváním kouzelníka prostě nemůžete udělat chybu.

oslava

Zajisté nyní položíte otázku, kde na Davida Copperfielda seženete kontakt. To vám samozřejmě říci nesmím a ostatně pokud vím, žije nyní v ústraní a nepřeje si být rušen. Já vám doporučím někoho ještě lepšího, nebo přinejmenším stejně dobrého. Jasně, vaši neoblíbenou tchyni asi z planety nevymaže, ale zaručeně pobaví všechny, co u vás na oslavě budou.

Nuže, kontakt uvidíte ihned když si kliknete zde na modrý odkaz. Je o něco výše a vězte, že toho nebudete litovat. Musíte pak jen sdělit pár základních údajů, aby kouzelník věděl, jak má vystoupení připravit a je to. Dobrou zábavu.