Zkuste být hrdinou

V dnešní době se dá vyzkoušet snad vše. Můžete létat jako ptáci, plavat jako ryby, zažít dobrodružství jako filmoví hrdinové. Být hrdinou však v realitě neznamená mít speciální nadpřirozené schopnosti, ale především disponovat odvahou, a schopností riskovat pro dobro ostatních. Chcete si vyzkoušet roli hrdiny? Pak jistě oceníte možnost stát se členem Speciálních jednotek, i když jen na zkoušku.

střelba z blízka

O co se jedná?

Jedná se o zajímavý zážitkový balíček, který nabízí společnost NKTeam shooting. Máte tak možnost vyzkoušet si to, co vidíte ve filmech, a děje se to i v realitě. Na dvě hodiny se tak stanete členy Speciální jednotky, a vyzkoušíte si různé zajímavé techniky jejich práce.

Pro koho se tato možnost nabízí? 

Nejedná se o nábor, ale o zážitek, který si může zaplatit kdokoliv starší 18 let, děti od desíti let pak v doprovodu dospělé osoby. Nepotřebujete zbrojní pas, ani žádné jiné speciální osvědčení. Postačí vám občanský průkaz. Tento balíček si tak můžete vyzkoušet kdokoliv, a jedinou podmínkou je střízlivost.

speciální jednotka

A co se bude dít?

Oblečete se do výstroje speciálních jednotek, která se skládá z balistické vesty, přilby, i taktické výstroje. Po krátkém, ale výstižném školení o bezpečnosti, se seznámíte se zbraněmi, a budete mít rovněž možnost si je vyzkoušet. Budete si tak moci zastřílet ze zbraní, které používají speciální jednotky, a to nejen na střelnici, ale i z úkrytu, zpoza auta, či dokonce za jízdy. Naučíte se jak nabít zbraně, a vystačit si s určitým množstvím nábojů, na úkoly, které vám budou určeny. Mimo to však dostanete k dispozici i dýmovnice a podobné imitační prostředky, pokusíte se vyrazit dveře pomocí beranidla, nebo odstřelit výbušninu.

Na kolik tento zážitek vychází?

Ceny se pohybují různě. Základem je cena okolo 5000Kč, avšak na různých slevových portálech zakoupíte poukaz už okolo 2000Kč, což je skvělá cena za jedinečný, a nezapomenutelný zážitek. Poukaz můžete využít sami, nebo jím potěšit blízkou osobu.

Fantasyland

Walt Disney se rozhodl v roce 1955 proniknou do jiného druhu zábavy a rozhodl se vytvořit místo, kde zapomeneme na všechny starosti, místo, kde se dospělí vrátí do období čisté radosti, místo plné zážitků a radosti.  Vytvořil místo nejkrásnějšího období života – místo věčného dětství – Disneyland.


Fantasyland – místo považované za domov Disneyho kreslených postaviček, není divu, právě v této části parku najdeme postavičky na každém rohu.
Okna s pohádkou


Dominantou Fantasylandu je nádherný zámek Šípkové Růženky „Le Chateau de la Belle“, který je symbol Disneyho animovaných pohádek. Tento zámek je skvost, který upoutá každého návštěvníka. Zámek je vstup do pohádkového světa, cestou skrz lze obdivovat jeho krásu například věžičky ve tvaru stromů, galerii kde můžeme vidět barevně zdobená okna podle filmů a z terasy zámku si můžeme prohlédnout celý park. Na každém okně si můžeme promítnout jednotlivé části pohádky o spící princezně a princi.


Za zámkem najdeme bájný kouzelný meč Excalibur a na tomto nádvoří se konají magická vystoupení kouzelníka Merlina.
Zámek Šípkové Růženky


Celý vzhled Fantasylandu je silně ovlivněn evropskou architekturou. Opravdu podívaná, střechy, jednotlivé chaloupky a štítky jsou totožné a vypadají opravdu jako v pohádce. Na dlouhých dlážděných cestičkách nás přivítají jiné pohádky. Vyrazte na cestu pohádek o Sněhurce, o dřevěném chlapci – Pinnochiovi, po jedné cestě se dostanete na loď Petra Pana. Pokud máte rádi labyrinty, určitě zavítejte do části věnované Alence z říše divů, zcela určitě se tady zamotáte.


Pro děti je největší zábava, že po celou návštěvu parku potkáváte všechny postavičky se kterými se můžete fotografovat, povídat si s nimi, hrát a smát se. Micky Mouse, Popelka pes Pluto ti všichni se na Vás už teď jistě těší. Naše rada pro Vás? Fotoaparát nebo mobil mějte pořád ve střehu, protože figurky jsou prostě všude.