Zboží

Máte kde parkovat?


Rozhlédněte se okolo sebe – kolik vidíte aut? Dnes málokdo nemá auto. Spousta rodin jich má dokonce více než jedno. Pokud je v domácnosti více dospělých lidí, pravděpodobně potřebují prostředek, kterým se dopraví do práce či do školy. Hromadná doprava bohužel neuspokojí všechny, a spoje jsou často velmi nedostatečné. To jsou hlavní důvody, proč je všude tolik aut. Vznikají problémy s parkováním, ale také vzrůstá riziko poškození vašeho vozidla. Proto je vždy lepší svoje auto parkovat na svém pozemku. A když už jej tam parkujete, byla by škoda jej nechávat na dešti a na sněhu. Přístřešky na auto jsou velmi vyhledávaná krytá stání na všechna možná vozidla. Oproti garáži mají několik výhod. Snadno se staví, nezaberou tolik místa jako klasická garáž, nestíní vám ve výhledu a hlavně jsou levnější. Kryté stání pro jedno auto můžete mít už za méně jak 15 tisíc Kč, což je velmi přívětivá cena, za kterou zděnou garáž určitě nepostavíte.

parkování před domem

Proti dešti i sněhu
Pokud máte alespoň nějaký vztah ke svému vozovému parku, určitě budete raději, když váš plechový miláček nebude stát dlouhé hodiny na dešti či na sněhu zvlášť v zimě je příjemné, když nemusíte škrábat skla. Pod střechou vám nenamrznou, což vám ušetří nervy i spoustu času. Zároveň ochrání vaše vozidlo před nálety ptáků, takže nebudete tak často muset do myčky.

garáže na auta

Přes léto určitě oceníte ochranu před kroupami, které vám mohou poškodit auto tak, že nepůjde opravit. Předejděte tomu všemu a ochraňte svůj majetek. Naše přístřešky jsou vyrobeny z dřevěných hranolů, které se ukotví do země, aby bylo stání stabilní. Můžete si vybrat ze sedlové či pultové střechy a můžete mít stání na jedno nebo dvě auta. Za velmi příjemnou cenu můžete mít auto pod dohledem, a nebudete se muset stresovat tím, zda vám jej neponičí přírodní živly. V nabídce máme i různé zástěny, které bezpečí vašeho vozu ještě zvýší. Kromě ochrany vozu můžete tento typ přístřešku využít i pro posezení či skladování dalších věcí.