Služby

Osvědčená metoda tryskání

Metoda pískování se stává více používanou, protože dosahuje velmi dobrých výsledků. Stoje a vybavení si může půjčit, takže už nám nic nebude chybět.

Osvědčená metoda tryskání

Vyspělá úroveň

Určitě jste už o tomto procesu slyšeli, protože s námi je tu už nějakou dobu, kdy dokázal, že opravdu dosahuje dobrých výsledků. Celé je to založeno na procesu, kdy se povrch opracovává za pomocí abrazivního, který na něj naráží s vysokou energií. To má ve výsledku za následek, že se zbavíme starého nátěru, koroze a dalších prvků, které mít na výrobku nechceme. Jak je docíleno dostatečné energie? Mnohdy je to vyřešeno stlačeným vzduchem, protože ten má skutečně sílu.

jemný písek

Takže některé nástroje a stroje se právě dají hezky napojit na kompresor a potom už se můžeme vrhnout do práce. Mezi velmi častý abrazivní materiál řadíme písek, protože ten je pro nás finančně dostupný a dobře odvede svou práci. S mobilnímu pískováčku není problém opracovávat ani velké plochy, což nám spousta technologií neumožňuje. Tryskání si skutečně najde své místo ve spoustě firmách, protože povrch materiálu bude zase jako nový.

Zapůjčení vybavení

Aby naše práce měla skutečně úspěch a výsledek byl hezký, tak musíme mít dobré vybavení, protože to je základem, kdy se s ním skutečně dobře pracuje. Jestliže se chceme věnovat na této práci na vyšší úrovni, tak je dobré pořídit si ověřené stoje, které budou spolehlivě sloužit a za jejich provoz nebude neutratíme zbytečně moc peněz. Sami můžete vědět, že s kvalitním strojem to jde mnohem lépe, než s nějakým levným a ošizeným. Pokud chceme pracovat někde v terénu, tak existují mobilní pískovačky, které mají dieselový agregát a dají se zahnout za autem, takže není problém třeba tryskat venkovní potrubí, železné konstrukce a spousta dalších prvků.

dílenské nářadí

Jestliže ji potřebujeme jednou za čas, tak se vyplatí pískováčka půjčovna Pujcovna-naradi-piskovacky, protože nemá cenu kupovat takto dráhy stroj, když jej nebudeme skoro vůbec používat. V půjčovně seženeme veškeré stroje a vybavení, co se týká tryskání, takže si stačí jen vybrat a potřebnou věc a zapůjčit.