Služby

Skladový kontejner pro uskladnění předmětů v průběhu rekonstrukce nemovitosti

Jezdíte občas vlakem na delších tratích, například na víkendové výlety? Jestliže se někdy budete chystat vyjet vlakem z Prahy do Tábora a Českých Budějovic, možná si povšimnete na jednom z vlakových překladišť přepravních ocelových kontejnerů. Využívají se jako přepravní boxy pro transport zboží napříč celým světem. Nejčastěji se s nimi setkáte v přístavištích či přímo na palubě zaoceánských lodí. Kontejnery mají takové rozměry, aby je bylo možno posadit na návěs kamionu anebo přepravovat leteckou dopravou speciálními transfery Cargo přepravy.

přeprava kontejnerů po moři

Rozměry kontejnerů bývají nejčastěji ve čtvercovém průřezu o hraně dva půl metru a délce šest nebo dvanáct metrů. A právě rozměry těchto ocelových boxů se staly námětem pro pronájem skladových kontejnerů v Praze https://www.otpsklady.cz/, s nimiž lze uskutečnit skladování předmětů například v průběhu rekonstrukce nemovitostí.

skladové kontejnery

Jestliže se chystáte k rekonstrukci většího rozsahu, kupříkladu rekreační chaty, rodinného domu, dvojdomku či dokonce dvougeneračního objektu, a nemáte k dispozici žádné volné prostory, kam přestěhovat vnitřní vybavení, pak je ocelový kontejner ideálním společníkem. Pojme nábytek, velké domácí spotřebiče, drobné předměty v kartonových krabicích, koberce, svítidla a další předměty, které musíte chránit před poškozením a povětrnostními vlivy.

Pronájem probíhá tak, že nejprve odhadnete velikost úložného prostoru a objednáte si buď jeden, anebo více boxů v šesti či dvanáctimetrových délkách, pochopitelně také s ohledem na volný prostor na vaší parcele. Poté domluvíte dobu pronájmu, ta může být i v délce několika měsíců, a následně vám box či boxy přistaví na pozemek autojeřábem. K pozemku musí být volný přístup a kontejnery by měly být usazeny na rovném terénu. V případě nejasností se spojte se zástupcem firmy, abyste si ujasnili podmínky pronájmu i využívání kontejnerů.