Zahrada a dům

Betonový plot pro každou zahradu

Vlastní dům s krásnou zahradou a kolem dokola natáhnuté pletivo. To se v dnešní době už naštěstí nenosí. Existují i jiné, vzhlednější, estetičtější a praktičtější formy oplocení pozemku.

Každý pozemek, ať už na něm máte postavenou chatu, bungalov, dřevostavbu, mobilní dům, nebo klasický zděný domeček, musí být opocený. Ke každému domu se hodí přírodní materiály, zejména dřevo nebo právě i beton. Přírodní materiály se skvěle snoubí se zděným domem, s různými fasádami, s elegantními moderními novostavbami i s různými exteriéry jako jsou například pergoly ze dřeva, které stojí hned vedle domu. K tomu velice ladně a esteticky doplníte plot z betonu, respektive desek.

rodinný dům

Líbí se vám podobný styl a už delší dobu o něm uvažujete? Nejste si, však jistí otázkou financování? Mnoho lidí se ptá na otázku, jak to bude drahé? Kolik za to zaplatím? Na tuto otázku nám odpoví u betonových plotů cena Montazmpc.

Cena se nestanovuje snadno. Jde o sounáležitost jak vstupní hodnoty materiálů, tak také práce. Většina montáží se provádí podle sazebního ceníku. Materiál se nakupuje za určitou hodnotu, což můžete vidět opět v různých ceníkách. Jakmile se to spočítá dohromady, vznikne konečná částka, kterou by měl člověk zaplatit.

Nejenom vzhledné, ale i praktické. Betonové ploty jsou velice praktické na údržbu. Nic nepotřebují a vypadají stále dlouhé roky velice zachovale. Na údržbu jsou tedy opravdu nenáročné.

rodinný dům, zahrada

Navíc si v dnešní době lidé mohou vybírat i z různých dekorů. Na výběr jsou klasické ve formě „zdiva“, ale i dalších vzorovaných dekorů jako je pískový kámen, dokonce třeba dřevo anebo i mnoho dalších druhů.

Vysoké tak akorát. Výšku si můžete sdělit. Je libo vysoký plot až po střechu vašeho domu? Nebo naopak raději zvolíte něco nižšího třeba v kombinaci s propustným vzorem, přes který půjde vidět? Zvolit můžete jakoukoliv variantu.