Peníze

Bez peněz…

Není to tak, že bychom „neměli do huby“, jak říkávala naše maminka a babička s ní, je to tak, že prostě bychom rádi nový vůz, chatku někde u vody, nebo prostě něco.

Jenže na to něco je potřeba peněz a není to málo, kupříkladu taková chatka, to už je výdaj hodný zaznamenání do rodinné kroniky. A další záznam tam může být třeba to, jak byl někdo z vás v nemocnici, když ho vyhodili při žádosti o půjčku z pátého patra.

Ne, to byl jen žert, dneska se vyhazov provádí nejvýš kulantně, a dokonce vás vyprovodí ve vší slušnosti až ke dveřím. Ty za vámi ještě zavřou, abyste se nedej bože nevrátili. A jste nahraní, protože vám sdělili, že máte malý příjem.

Co k tomu dodat. Asi nic zvláštního, úředníci postupovali podle zákona, totiž ověřili vaši schopnost splácet a v tabulkách jim vyšlo, že nejste. Basta fidli, bum a prásk a přes to vlak nejede. Automobil nebo to něco mizí v dáli a vidina víkendů v lesích na chatě je v mžiku pryč.

No, co se dá dělat, kašlem na to.

mince

Jenže, POZOR, jistá naděje zde ještě je. A není zrovna maličká, nekrčí se někde v koutku jako ta pověstná panenka v oné písničce, ale je pěkně velká a zde hned po ruce. Tak neváhejte a podejte štěstí ruku.

Existuje totiž něco jako americká hypotéka bez dokládání příjmů. Ano, je to zde u nás už hezkou řádku let, takže firma, která to provádí asi má spoustu a spoustu zkušeností, jinak by to nedělala.

kufr penězkufr peněz

Zde se však nehledí jen tak nadarmo do nějakých tabulek, zde se hledí více na člověka, na to, jaký je a na to, zda mu z očí nekouká čert podvodníček. Nekouká-li, řeknou se tomu člověku, nyní již žadateli jasné a srozumitelné podmínky a je to. Pokud s nimi souhlasí a podepíše, má do večera peníze na účtu a může si za ně koupit třeba poplužní dvůr. Nebo ten kýžený automobil.

Pokud máte stejné finanční problémy jako fiktivní člobrda zde, zkuste si kliknout na odkaz. A uvidíte.