Nezařazené

Neztrácejte energii v bance, sjednejte si výhodnou nebankovní půjčku

Získat peníze v bance, třeba když si je potřebujete půjčit, může být na jednu stranu poměrně výhodné, třeba kvůli přijatelné výši úroků takové půjčky, a na druhou stranu to může být o to více složité, takže je otázka, zda má cenu věnovat takové půjčce tolik pozornosti. To by si měl každý v první řadě dobře rozmyslet.
peníze eu.jpg
Nicméně existují případy, kdy vůbec nemá cenu do banky chodit, a to jsou situace, kdy máte například nějaký záznam v registru dlužníků, anebo když máte nižší příjmy. To se pak rázem velice rychle ocitnete na seznamu rizikových klientů, kterým banka stejně žádné peníze nepůjčí, takže nemá cenu, abyste věnovali svůj cenný čas a energii tomu, že zde budete pracně o půjčku žádat.
Naopak nebankovní společnost je místem, kde vám s největší pravděpodobností půjčku dají i s takovým cejchem na krku jako je zmíněný záznam v registru anebo nízké příjmy .
I když je pravda, že informaci o tom, že vaše příjmy na požadovanou půjčku nestačí anebo to, že máte nějaký záznam v registru, se možná poprvé dozvíte třeba až v bance.
Záznam v registru totiž můžete mít, aniž byste si toho vůbec všimli. Stačí nějaká opožděná platba, třeba za energie anebo na pojištění a záznam je na světě. Ovšem vy si toho nevšimnete, protože vás to v životě ničím neomezuje. Problém se záznamem v registru nastává vždy právě až ve chvíli, kdy si chcete vzít půjčku. A bohužel, nikdo vám ho z rejstříku nevymaže dříve než za pět let.
prasátko na bankovkách.jpg
A podobně to může být i s nízkými příjmy. Vy třeba máte pocit, že jsou naprosto normální a dostatečné, protože vám k vašemu životu stačí, a ještě z nich něco ušetříte. Ale banka má pocit, že je to málo, a že nebudete schopni splácet.
I taková mohou zkrátka člověka v bance čekat překvapení. Ovšem pokud si vyřídíte výhodnou nebankovní hypotéku, tak uvidíte, že se k penězům dostanete snadno, rychle a bez starostí.