Zahrada a dům

Ručte nemovitostí a získejte až 70% z jejího odhadu

V případě hypoték jsou jasně daná pravidla. Musíte ručit nemovitostí a za ni dostanete nějaké procenta většinou z částky odhadu nemovitosti. V dnešní době už neexistuje nic takového jako 100% hypotéka, protože ČNB zakázala tato vyplácet finance, takže vám v bankách, nebo i jiných nebankovních společnostech mohou dát maximálně 70% z odhadu. U nás můžete ručit jakoukoliv nemovitostí, takže může jít o dům, byt, i družstevní byt, komerční objekt, chatu, garáž, pozemek nebo jakoukoliv jinou budovu či nemovitost, kterou máte ve vlastnictví.

finance

  1. Co tedy znamená americká hypotéka?

Americká hypotéka znamená, že získané finance můžete využít jakýkoliv způsobem. Právě v tomto tkví kouzlo tohoto typu úvěru. Peníze můžete využít jakkoliv, jak si přejete. Často lidé volí vyplacení z exekucí nebo zástav, či potřebují správně nastavit konsolidaci půjček. Můžete investovat, pořídit si majetek, splatit dluhy. Zkrátka cokoliv.

Doba splatnosti až 30 let

Z bankovních institucí jistě znáte i dlouhodobou dobu splácení například na 30 let. U nás je také možné nastavit dobu splácení na takovouto dlouhou dobu. Zajistíme vám až 70% z odhadu vaší nemovitosti a bez poplatků předem. Nečekají vás žádné poplatky i návrh řešení vaší finanční situace provedeme zdarma. Zajistíme nízkou měsíční splátku.

dohoda

  1. A jak nepohybují úroky?

Poskytujeme jak spotřebitelské, tak také podnikatelské úvěry.

  1. VIP úvěr s možnou tolerancí pouze malého přestupku – mírného záznamu v registru dlužníků, nebo úplně bez záznamu znamená, že můžete získat úrokovou sazbu již od 4% p.a.
  2. Klasický úvěr poskytujeme od základní úrokové sazby 7% p.a. V tomto případě je možné akceptovat veškeré záznamy.

Finance jsou vhodné opravdu pro každého. Poskytujeme tyto finanční produkty všem občanům a také podnikatelům. Nečeká vás žádné zbytečné papírování, ani zdlouhavé vyřizování. Peníze získáte rychle a bez zbytečných starostí.