Služby

Ztráta erekce aneb vytloukání klínu klínem

Ztráta erekce je pro každého muže v produktivním věku nepříjemnou zkušeností. Připadá si rázem jako nepoužitelný kus masa, co se v posteli pouze povaluje, zatímco by si tu mohl slastně užívat s partnerkou v milostném objetí. Ve skutečnosti ten „kus masa“ je však duchovní osobností, a to nefunkční maso v rozkroku je podnětem k zamyšlení. Bohužel jej většina mužů nevyužije ke svému prospěchu, ale doslova jej zahodí v okamžiku, kdy se odhodlají namísto práce na sobě navštívit lékaře, aby jim předepsal Viagru.

dívka s krychlí

Někteří to řeší diskrétně nákupem Viagry bez předpisu, čímž nemístně riskují zdravotní problém, protože vyjádření lékaře s přihlédnutím k vašemu zdravotnímu stavu má vždy platný význam.

A tak je to stále tentýž problém a opakuje se takříkajíc donekonečna, že nejobtížnější je pro dospělé či dospívající muže podívat se do zrcadla. Nikoli do toho povrchního, ale do hlubin své vlastní „študákovy“ duše. A jestliže neznáte film „Nekonečný příběh“, pak vám jej doporučujeme zhlédnout, protože se tam motiv vlastního zrcadlení a průchod branou, která prověřuje skutečné sebevědomí, objevuje ve velmi zdařilé podobě.

nahá dívka před domem

Nebuďte pošetilí a zanechte Viagru bez předpisu a jí podobné preparáty na bázi Sildenafilu v regálech obchodů a raději sáhněte po bylinkách, které vám pomohou lépe zvládat stres. Na ten se totiž musíte (kromě vhodné životosprávy) zaměřit v první řadě. Stres vám srazí testosteron téměř k nule a naopak nakopne adrenalin, který se pak v krvi udrží dlouhou dobu, což ale není žádoucí a rozhodně ani přirozený stav.

Přestaňte důvěřovat negativně laděným reklamám na adrenalinové sporty a adrenalinovou zábavu, toto vše lidem škodí a přináší spíše problémy, úrazy, onemocnění, oslabení imunity a náběh k srdečně cévním potížím. Změňte životní styl a nahlížejte při tom do toho svého zrcadla, protože tam najdete intuici – vlastní pocit, který vám napovídá, co je správné, a co nikoli – co vám prospívá a co naopak ubližuje.