Peníze

Podnikání s jistotou

Z historie víme, že existuje základní rozdělení úvěrů na spotřebitelské a podnikatelské. Učí se to na školách ekonomie zřejmě dodnes a platilo to již dávno v historii, proto jsou některé úvěry pouze pro podnikatele a jiné si mohou zařídit třeba i lidé pro své soukromé potřeby, to znamená spotřebitelské úvěry.

Přejdeme nyní na ty podnikatelské. V dnešní době má nejvíce podnikatelů potíže se splácením svých půjček, proto existují takzvané registry, bankovního a nebankovního typu, do kterých se zaznamenávají tito dlužníci. Najdete tam vlastně vše ohledně splácení nejenom půjček a úvěrů, ale ohledně všech zaplacených a nezaplacených pohledávek či nějakých dluhů. Mnohdy stačí, když nezaplatíte za telefon, nebo nějakou splátku více měsíců po sobě a už máte zápis. Ten se ale maže až po několika letech, proto je následně problematické si vzít jinou půjčku, protože jakmile máte zápis, všichni vás berou jako dlužníky. Zejména to dělají banky, které lidem, ani podnikatelům s jakýmkoliv, byť sebemenším záznamem, rozhodně nepůjčí.

karta nakupování

Nebankovní systém je vůči těmto deliktům a přešlapům mírnější a může si dovolit půjčit i těmto lidem, protože zodpovědnost za splácení bere na svá bedra. Tímto způsobem se například poskytuje běžná hypotéka pro podnikatele hypotéka pro podnikatele nebankovnihypoteky.net.

Pomocí tohoto úvěru můžete získat od 50 tisíc až do 100 milionů korun jakoukoliv částku, kterou pak využijete v rámci svého podnikání, ve firmě nebo v živnosti. S penězi můžete cokoliv zaplatit (nákupy věcí, materiálů, surovin), uhradit (faktury dodavatelům, výplaty mezd, odvody sociálního a zdravotního), splatit půjčky, úvěry, exekuce. Ručí se samozřejmě nemovitostí.

smlouvy muž

Celý úvěr se v dnešní moderní době dá vyřídit po internetu, takže nemusíte opustit pohodlí svého domova. Navíc je vyřízení rychlé, může proběhnout klidně během jednoho dne, takže pokud spěcháte, jedná se o neodkladnou záležitost, která může být vyřízena i do 24 hodin.

A co je nejdůležitější? Samozřejmě to, abyste měli dostatek financí každý měsíc na splácení. Splácet můžete od jednoho měsíce, v případě nízké částky, až po třicet let, platí například pro dlouhodobější úvěry.